Broşür Setler

Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılmaktadır. İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri vardır. Broşür, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtırbroşür Hedef kitlenizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak broşürlerinizi müşterilerinizin kolay ulaşabileceği alanlarda teşhir etmek için üretmiş olduğumuz pleksi broşürlükleri kullanabilirsiniz. İsteğe göre A4, A5 tekli, yada çoklu üretim yapmaktayız. Broşürlükler masa üstü duvar tipi ve ayaklı broşür setler şeklinde çeşitli şekillerde üretilebilmektedir.

Öne Çıkanlar

Spicylicious store Ürün Teşhir
Standı
Spicylicious storeÜrün Teşhir
Standı
Spicylicious store Pleksi Saat

zig-zag broşürlük

Alınlıksız yüksekliği 162 cm'dir. Dekoratif ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir.

Monoblok

Galerilerde, bankalarda ve satış ofislerinde broşürünüzü sergileyebileceğiniz şık bir üründür Cep kapasitesi 210x300 mm büyüklüğünde broşürler içindir. Hassas taşıma gerektirir.

Katlı masa üstü broşürlük

A4, A5, 1/3 A4 ebatlarında tek katlı, 3 katlı ve 4 katlı modelleri bulunmaktadır. Katalog, broşür, kart gibi malzemeleri sergilemek için uygun ve ekonomik bir çözümdür.

5 bölmeli broşür set

Katalog, broşür, kart gibi malzemeleri sergilemek için uygun ve ekonomik bir çözümdür.

Ayaklı broşür set

Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. Tek ve çift taraflı modelleri mevcuttur. Gövde alüminyum, raflar şeffaf pleksidir.

360 Derece dönebilen broşürlük

Alt kısımdaki özel sistem sayesinde 360 derece dönebilmektedir. 3 bölmelidir.

Duvar tipi broşür set

Birçok farklı ebatta broşür teşhir edilebilmesi için özel olarak üretilen duvar tipi broşürlük pano.

A4 Showroom Broşürlük

130 cm yükseklikte 3 farklı A4 broşür sergileyebileceğiniz dekoratif broşürlük

Ayaklı tek sıra broşür set

Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir. Her bir yüzünde 4 raf yerleştirilebilmektedir.

Ayaklı çift sıra broşür set

Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir. Akrilik alınlığına (450 X 160 mm) ebadında logo veya reklamınızı yerleştirebilirsiniz.

coctail broşür set

Arzu ettiğiniz ve ihtiyacınız olan broşürleri bir arada sergileyebileceğiniz çeşitli varyasyonlar sunar. A4, A5, 1-3 A4 standart broşür ebatlarıdır.Tek ve çift taraflı kullanılabilir. Tek taraflıda 8, çift taraflıda 16 adet A4 broşür sergilenebilir.

Poster panolu broşür set

İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Çerçeve 30 mm, 32 mm'lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar şeffaf pleksidir. 2xA4 kapasitelidir.