Üretim

Öne Çıkanlar

ürün teşhir standı Ürün Teşhir
Standı
pleksi standÜrün Teşhir
Standı
pleksi saat Pleksi Saat

Pleksi üretimi

Üretim Aşamaları
Pleksi Marketi  modern ve kaliteli pleksi ürünler üretebilmek için ürünlerimizi tasarımdan ambalaja kadar çeşitli işlem basamaklarından geçirip siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Tasarım
Müşterilerimizden gelen talepler ilgili birimimizde değerlendirmeye  alınır. Gerekli incelemeleri tamamlayan  ekibimiz  yeni geliştirilecek olan ürünü  ilk olarak bilgisayar ortamında katı model olarak çizip  data üzerinde çeşitli mukavemet analizleri yaparak müşterilerin isteklerini karşılayacak şekilde örnek çıktılar alır. Müşterimize ilettiğimiz dökümanlar sonrasında ürün onayı alınıp numune çalışmalarına start  verilir.

Modelleme
İstenilen şekilde tasarlanan çizim üzerinden numune hazırlanarak   gerekli  testler yapıldıktan sonra numune müşterimize sunularak üretim için onay alınır.  

Üretim
Siparişi alınan ürünler için üretim programı planlarını değerlendirmeye alan üretim birimimizde, gerekli üretim hazırlıkları yapılarak, üretim için gerekli malzemeler kesilerek imalata hazır hale getirilir. Çeşitli üretim aşamalarından geçen ve her bir parçası özenle kontrol  edilen pleksiler,  hassas çalışmalar sonucu montaj hattında bir araya getirilir.

Ambalaj
Üretim sonrası son kullanıma hazır olan ürünler , taşımadan kaynaklanacak hasarları önleyecek şekilde, ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.