Ayaklı Poster Pano

Ürün tamamı alüminyum dan üretilmiştir. Çerçeve et kalınlığı 25mm dir. Kolay açılır kapanır çerçeve sistemi ile içerisindeki görsel kısa sürede değiştirilebilir. Çerçeve içerisinde görsel koruyucu pvc antirefle bulunmaktadır. Ürün ölçüsü olan 50x70 içerisindeki görsel alan ölçüsüdür. Gönye (90 derece) yada rondo (yuvarlak) köşe seçeneği vardır. Bu seçenek fiyata etki etmemektedir. Arkasında bulunan asma aparatları ile hem yatay hep de dikey monte edilebilir.

KULLANIM ALANLARI..

OKULLALAR VE EĞİTİM KURUMLARI, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, MARKETLER, MAĞAZALAR, HASTANELER VE SAĞLIK KURUMLARI, BANKALAR, FUAR  KATILIMCILARI,
HAVAALANI VE BEKLEME SALONLARI, ELEKTRONIK SATIS YERLERİ.

Öne Çıkanlar

Spicylicious store Ürün Teşhir
Standı
Spicylicious storeÜrün Teşhir
Standı
Spicylicious store Pleksi Saat

Ayaklı 3LÜ Poster Pano

Tek ve çift taraflı modelleri vardır. İstenirse pleksi raf ve tekerlek eklenebilir. Yüksekliği 176 cm, kasa kalınlığı 5,1 cmdir. Anti-reflex koruma tüm modellerde bulunur.

Ayaklı Broşürlüklü Poster Pano

Tek ve çift taraflı modelleri vardır. Yüksekliği 176 cm, kasa kalınlığı 5,1 cmdir. Anti-reflex koruma tüm modellerde bulunur. Broşür koyabileğiniz a5 broşürlük mevcuttur.

Ayaklı Poster Pano

Tek taraflı modeldir. İstenirse pleksi raf ve tekerlek eklenebilir. Yüksekliği 176 cm, kasa kalınlığı 5,1 cmdir. Anti-reflex koruma tüm modellerde bulunur.

Ayaklı Poster Pano Çift Taraflı

Ürünün kasası: 5,1 cm x 25 mm alüminyum profildendir, Ürünün Çerçevesi, 32 mm genişliğinde açılır kapanır alüminyum çerçeve profilinden üretilmiştir, Çerçevelerde rondo köşebentler kullanılmıştır, İki yönde bulunan çerçeveleri sayesinde görselinizin çift taraflı olarak sergilenebilmesine olanak verir, Özel ambalaj kutusu içerisinde güvenli nakliye imkanı, Siparişe göre tekerlikli olarakta üretilebilir.

Tek Ayaklı Bilgilendirme Panosu

Zarif bir bilgilendirme ve duyuru panosudur. A4 boyutlu çerçeveli. Taban olarak 7 mm kalınlığında eloksallı alüminyum kullanılmaktadır.

Fleksi Menü Panolar

Flexi Menuboard görsel pozisyonunun ve çerçeve yüksekliğinin ayarlanabildiği çok işlevli bir ürün. Ürünün yüksekliği, yatay & dikey pozisyonu ve çerçeve açısı dilediğiniz şekilde ayarlanabilmektedir.

Info Pano Broşürlüklü

Ürün tamamı alüminyumdan üretilmiştir, Alüminyum çerçeve kalınlığı 25mm'dir, Kolay açılır kapanır çerçeve sistemi ile içerisindeki görsel kısa sürede değiştirilebilir, Çerçeve içerisinde görsel medyayı koruyucu pvc antirefle bulunmaktadır, Gönye (90 derece) ya da rondo (yuvarlak) köşe seçeneği vardırBu seçenek fiyata etki etmemektedir) Ürün ölçüleri derinlik:30cm genişlik:45cm yükseklik:140cm Ürün 1 adet A4 broşürlük taşımaktadır

Kapı önü pano

Gövdeleri demir borudan kıvrılmıştır ve boyalıdır.Baskı alanı polistren malzemeden yapılmıştır. Çift taraflıdır..

Plastik Sunum Standı

Ürün tamamı plastikten üretilmiştir, Kurulum için herhangi bir vida yapıştırıcı ve metal aparat kullanılmamaktadır, Kurulum süresi yaklaşık 3dk'dir, Ürün üzerindeki alanlara ve alınlık bölgesine dijital baskı yapılabilir.

Rapid broşür set

Ürünün kasası: 5,1 cm x 25 mm alüminyum profildendir, Özel ambalaj kutusu içerisinde güvenli nakliye imkanı, Siparişe göre tekerlikli olarakta üretilebilir.

Ayaklı Portatif Bayrak Direği

Ayakları metaldir iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Taşıma çantası ile kolayca sevk edilebilir. Bayrak yıkanabilir kumaştandır. Toplam bayrak yüksekliği 4 metredir. Bayrak dijital baskı ölçüsü 1,5m x 3m dir

Işıklı Totem

Açılır Kapanır Çerçevelidir. İçten Işıklandırmalıdır. Materyal Alüminyum Medya Boyutu (poster) 75cm G, 158 cm Y, 50cm D Medya Sayısı (çift taraflı) 2 adet