Totem Tabela

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet centerlarda ve iş merkezlerinde tercih edilmektedir. Totemler, yine kendi içinde, ışıksız ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrılmaktadır. Işıklı totem tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Günümüzde tabelacılar ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı tabela çalışmalarına totem dense de, bu çok doğru bir isimlendirme değildir. Totemleri kendi içerisinde birkaç isimle isimlendirmek gerekirse, tek bacaklı totemler, çift bacaklı totemler, pilon totemler gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan pilon totem ismini verdiğimiz tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da, bir kısmı ışıklandırılan tabelalardır.

Öne Çıkanlar

Spicylicious store Ürün Teşhir
Standı
Spicylicious storeÜrün Teşhir
Standı
Spicylicious store Pleksi Saat

Alüminyum Totem Tabela

Gövde eloktrostatik fırın boyalı alüminyum logo kabartma pleksi kutu harf.

Expo center totem tabela

Beş metre yükseklikte olan bu totem tabela projemizin her iki tarafında kayan yazı kullanılmıştır. Görsel alanı değiştirilebilir şekilde üretilmiştir.

Dekoratif İç mekan pilon tabela

180 cm boyda çift taraflı ışıklı totem tabela. Görsel alanı standart poster boyutu 70x100 cm dir.

Dış mekan dekoratif tabela

Paslanmaz krom harfli totem

Yirmibeş cm çapta metal ayak üzerine yerleştirilmiş dekoratif kasa üzerine firma logosu krom harfler ile monte edilmiştir.

Çift ayaklı totem tabela

Yirmibeş cm çapta 2 adet metal ayak üzerine yerleştirilmiş dekoratif kasa üzerine firma logosu krom harfler ile monte edilmiştir.

Restaurant dekoratif pilon tabela

Alüminyum kompozit panelden oluşan pilon gövdesi üzerine harfler 10mm pleksi kabartma içten led ışıklı olarak yerleştirilmiştir.

Büyük Totem tabela

Şehirler arası yol kenarları ve uzak görüş mesafesine uygun olarak ürettiğimiz çalışmamız 13 metre yüksekliktedir.

Işıklı pilon tabela

170cm yüksekliğinde pilon tabela çift taraflı ışıklı

Kurumsal firma pilon tabela

Kapı önü totem tabela

Totem tabela tasarımı