X Banner

Dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemidir.
Promosyonel olarakta kullanılabilir. Plastik ve metal den üretilmiştir. Gergi sitemi ile görseli gergin tutarak güzel bir görünüm sağlar. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı avrupa vinil’dir (branda). Çok hafif bir yapıya sahiptir. Taşıma çantası ile kolayca taşınabilir (siyah).  Kurulum için herhangi bir el aletine gerek yoktur geçme sistemi ile bir kaç dakika içinde kurulur. Aşağıdan ürünleri seçerek fiyatlarına, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine  ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Spicylicious store Ürün Teşhir
Standı
Spicylicious storeÜrün Teşhir
Standı
Spicylicious store Pleksi Saat

60 x 160 X-Banner

Kurulum ebatları: 60 x 160 x 65cm, Malzeme: Alüminyum profil, Model: Standart X gergi sistem, Görsel sayısı: 1 adet, Ağırlık: 1kg, Baskı Tekniği: İç mekan dijital baskı, Malzeme: Mix hard pvc kağıt, Baskı koruması: Laminasyon(İnce Pvc) kaplama, Baskı ebatları: 60 x 160, Taşıma çantası: Kumaş malzemeden üretilmiştir, Çanta ebatları: 95cm bez.

X Banner 60x180

Dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemi, Görsel alan 60cm en x 180cm boy, Kullanılan baskı materyali dijital baskılı vinil (branda), X gergi sistemi, Taşıma çantalı, Çanta ölçüleri: Genişlik 14cm, yükseklik 95cm, derinlik 4cm

X Banner 50x150

Dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemi. Görsel alan 50cm en x 150cm boy. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı vinil (branda) X gergi sistemi

80 x 180 X-Banner

Kurulum ebatları: 80 x 180 x 65cm, Malzeme: Alüminyum profil, Model: Standart X gergi sistem, Görsel sayısı: 1 adet, Ağırlık: 1,30 kg, Baskı Tekniği: İç mekan dijital baskı, Malzeme: Mix hard pvc kağıt, Baskı koruması: Laminasyon(İnce Pvc) kaplama, Baskı ebatları: 80 x 180, Taşıma çantası: Kumaş malzemeden üretilmiştir, Çanta ebatları: 95cm bez.

Poster çerçeve

Ürün tamamı alüminyum dan üretilmiştir. Kolay açılır kapanır çerçeve sistemi ile içerisindeki görsel kısa sürede değiştirilebilir.

x banner mekanizma

Ekonomik Poster Pano

Eko Poster Pano çift taraflı kullanılan ekonomik bir üründür. Standart renk siyahtır. İstenirse gümüş eloksal yapılabilir. İki posterin ortasındaki Siyah PVC geçirgenliği önler. Çerçeve içindeki kanallar sayesinde posterinizi sürerek kolayca değiştirebilirsiniz. İstenirse 3 katlı yapılabilir.

Elips Ayaklı poster pano

Plastik Sunum Standı

Ürün tamamı plastikten üretilmiştir, Kurulum için herhangi bir vida yapıştırıcı ve metal aparat kullanılmamaktadır, Kurulum süresi yaklaşık 3dk'dir, Ürün üzerindeki alanlara ve alınlık bölgesine dijital baskı yapılabilir.

Ayaklı Poster Pano

A-panolara alternatif bir dizayn. Hızlı poster değişimini sağlayan 32 mm rondo köşe afiş çerçevesi 25 x 52 mm ayak profili ve T ayak sistemi sayesinde güvenilir sağlamlık. Entegre su tahliye delikleri ile her türlü hava koşuluna güvenle kullanabilirsiniz. Parlamayı önleyen PVC, afişlerinizi güneş ışınlarının yol açtığı solma etkisinden koruyarak parlak ve net bir görünüm sağlar. Yerden tasarruf sağlamak amacıyla tekli kutu ambalajı içinde demonte olarak paketlenir.

Yaylı poster pano

Deforme olmayan çelik yaylarla dış mekanda kullanılması için tasarlanmıştır. Çerçeve zeminde, isteğe bağlı olarak galvanizli sac veya polistren kullanılmaktadır. Ayaklar ve gövde demonte olarak sevk edilmektedir.

Şık kaldırım panosu

Poster alanı 500x700 mm ölçüsündedir. Manyetik kenarlı poster cebi, afişlerinizin su geçirmemesini ve kolayca değiştirilmesini sağlar. Tekerlekli bidonu sayesinde istediğiniz mekana rahatça taşıyabilirsiniz.